Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 77
TÝDEN: 861
CELKEM: 88199

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 10. 2017

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a místy i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 12 až 16°C, při slunečnu kolem 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

.

Vítejte na oficiálních stránkách Základní školy Nehvizdy

okres: Praha - východ, kraj Středočeský

počet tříd: 17 na 1. stupni, 5 na 2. stupni, celkem 22 tříd prvního až osmého ročníku

počet žáků: Ve školním roce 2017-2018 přesáhne 510

Vážení rodiče, přátelé,

myslím, že nastal čas změnit úvodní text.  Především Vám děkuji.  Za to, že díky Vašemu přístupu a pochopení se výrazně zklidnil provoz ve škole a zpřehlednil se pohyb osob po budově - ale ne, nechci používat úřední jazyk, tak se pokusím lidsky: Víte, že škola je pro mě velmi osobní záležitost a velmi mi záleží na klimatu a na vztazích, které naši školu dělají snad trochu jinou. K opatřením, která jsme nastavili, jsme opravdu přistoupili po dvou letech dohadování a přemýšlení a musím říci, že to byl správný krok. Určitě nevyhovuje všem, ale svůj smysl má. Uvědomuji si, že máme ještě hodně před sebou, podmínky našeho provozu ještě nejsou zdaleka optimální. Chybí např. zázemí pro čekající rodiče, chybí "kolárna", tak prosím o trpělivost. Snažím se dívat na školu ze všech možných úhlů pohledu, jako její ředitel, jako kantor, jako rodič, myslím tedy, že o slabých místech vím. Je to jen o čase, najednou všechno nezvládneme.

Školní vlak se rozjel, první týdny jsou pryč. Moc Vás prosím - pokud se Vašim dětem u nás líbí a jsou tu spokojené říkejte to dál, pokud ne, říkejte to mně. Když budete chtít chválit, jsou tu učitelé Vašich dětí, pokud budete mít potřebu opačného hodnocení jsem tu já.

Žádná maličkost není zanedbatelná, minimálně pokud se sejdeme nad řešením nějakého problému, můžeme se alespoň pochopit - proč to tak je a proč to třeba nejde jinak. Však víte, co mám na mysli.

S přáním klidných podzimních dnů

Váš

Luboš Rýdlo

 

Aktuality

17.10.2017

Beseda s panem starostou

V úterý 19.09.2017 se naše třída setkala s panem starostou Nekolným. V našich vyprávěních Vás seznámíme s tím, co zajímavého jsme se dozvěděli. Za třídu III.A. Vojta Hertl, Tereza Gaálová, Laura Dovičínová, Jana Bulawová.

Detail

17.10.2017

D.Ú.

Domácí úkol 17.10.

Detail

16.10.2017

Gratulujeme Pavlovi Urbancovi

Tři zlaté a jedna stříbrná

Detail

12.10.2017

Branný den

Branný den

26. 9. proběhl na 2. stupni branný den. I přes nepřízeň počasí si tuto podařenou akci žáci užili. Získané vědomosti a zkušenosti zajisté uplatní nejen při psaní slohu.

Detail

12.10.2017

Ztráty a nálezy

Ve školním autobuse kdosi zapomněl téměř novou dětskou červeno-černou šusťákovou bundu o velikosti 134/140, v jejíž kapse jsou dětské dioptrické brýle. Pokud Vám chybí, přihlaste se o ni v ředitelně školy.

Detail

04.10.2017

Cvičení Policie ČR v naší školní tělocvičně 1

Cvičení Policie ČR v naší školní tělocvičně

Ve středu 11. října proběhne v dopoledních hodinách v naší tělocvičně cvičení Policie ČR

Detail

26.09.2017

GENESIS - Sebastiao Salgado

výstava a prohlídka Prahy září 2017

Detail

14.09.2017

Basketbal v Nehvizdech

V příloze najdete pozvánku na nábor do basketbalové přípravky v nehvizdské tělocvičně....

Detail

Fotogalerie

Podpora ZŠ a MŠ Nehvizdy formou šablon

Branný den - záchrana

Branný den - střelba

Branný den - obrana

Branný den - chemický útok