Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:3
DNES:268
TÝDEN:1729
CELKEM:963446

Aktuální počasí

dnes, pátek 9. 12. 2022
zataženo 2 °C 0 °C
sobota 10. 12. mírné sněžení 2/-1 °C
neděle 11. 12. mírné sněžení 0/-3 °C
pondělí 12. 12. mírné sněžení -2/-4 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Eu Peníze školám 1

Navigace

Obsah

Advent přivítáme v sobotu 26. listopadu od 14.00 hodin v areálu školy

Typ: náš tip
AdventTěšíme se na setkání s Vámi všemi - po dvou letech!
Zveme Vás co nejsrdečněji.

Petra Horáková píše:

Po mnoha letech, kdy jsme v Nehvizdech vítali příchod adventního období v areálu AFK, nastává změna. Oslavu příchodu nejhezčího období v roce připravujeme nově v areálu základní školy. Advent společně přivítáme 26. listopadu 2022, adventní jarmark vyroste v prostoru vstupního atria, u „domečku“ a školní tělocvičny.

I program bude nový. O nabídku občerstvení, vánočních dekorací a dalšího zboží, které patří k předvánočnímu času se postarají místní podnikatelé na minijarmarku. Chybět nebude dobré jídlo a pití, ale také cukroví a další sladké a slané pochoutky adventní věnce, výrobky z keramiky, svícny a další ozdoby, k dispozici budou také vánočky nebo trdelník. 

Ale nebojte se, připomínka minulých Adventů zavoní i letos, opět  černá zabijačková polévka, jitrnice a tlačenka.

Chybět nebude ani pódium, na němž se odehraje bohatý program pro malé i velké, nebude chybět tolik oblíbená dražba výrobků naší školy, animační program pro nejmenší Andělská show, nádherný koncert nehvizdského pěveckého sboru JENTAKt a vystoupení žáků naší ZUŠ Nehvizdy.

A až rozsvítíme před školou a před úřadem kolem šesté odpoledne vánoční stromečky, čeká na všechny speciální koncert kapely Stoptime.

Program pro celou rodinu připravuje DC Dráček v bufetu v tělocvičně, kde si na  stanovištích v rámci Adventních dílen budou moci děti  vytvořit vlastní krásné vánoční dekorace.

Vstupné klasické: Něco sladkého z domácí trouby

 


Vytvořeno: 9. 11. 2022
Poslední aktualizace: 10. 11. 2022 10:11
Autor: Správce Webu