Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 52
TÝDEN: 1584
CELKEM: 763037

Aktuální počasí

dnes, neděle 1. 8. 2021
slabý déšť 16 °C 14 °C
pondělí 2. 8. slabý déšť 24/13 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Basketbalový úspěch Nehvizdských Vlků

Typ: Info pro rodiče
Basket VlciNejen atleti, i basketbalisté dosáhli na zlato, děkujeme týmu i trenérkám Lence Crhákové a Petře Mošnové a všem, kdo k vítězství přispěli
Co píše o dvojitém vítězství trenér Petr Gomola?
Ze sobotního dopoledne si naši baskeťáci z oddílu Nehvizdských Vlků přivezli první dvě vítězství kategorie U11G z Mladé Boleslavi. V historicky prvním soutěžním utkání v Mladé Boleslavi vyhráli 58:22. I ve druhém nesoutěžním zápase jsme zvítězili, a to 30:17.
Děkujeme a gratulujeme týmu, který tvořili: Klára Remencová, Lukáš Zachardala, Matyáš Michal, Sofija Kravecká, Tomáš Mostecký, Matylda Hrstková, David Luňák, Michaela Mošnová, Veronika Civochová, Eliška Buriánková, Michal Torn, Isabela Nevrlá, Karolína Schneiderová a Matěj Fraitag a samozřejmě děkujeme a gratulujeme trenérkám Lence Crhákové a Petře Mošnové - a samozřejmě Petru Gomolovi !

Vytvořeno: 16. 9. 2020
Poslední aktualizace: 16. 9. 2020 11:50
Autor: Správce Webu