Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 52
TÝDEN: 1584
CELKEM: 763037

Aktuální počasí

dnes, neděle 1. 8. 2021
slabý déšť 16 °C 14 °C
pondělí 2. 8. slabý déšť 24/13 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Běhali jsme - podívejte se na fotky

Typ: Info pro rodiče
Nezaháleli jsme. V divné době nemůže pobyt na zdravém vzduchu uškodit.
Co říká hlavní organizátor Tomáš Vojtek?
... Škola se rozrostla, a tak se již tradiční běžecký dvojboj musel rozšířit na třídenní maratón. Běžeckého závodu se účastnili všichni žáci od druhých až po deváté ročníky. Po celou akci nám přálo počasí, nepršelo a sluníčko pomohlo vysušit mokrou trávu. Příští rok už budeme běhat na novém atletickém oválu. I tak jsme se nevyhnuli několika pádům, ale všichni "smolaři" sebrali svá těla a v cíli jsme viděli všechny! Mezi mladými běžci se ukázalo několik talentů, tak pevně věřím, že meziškolní sportovní akce bude možno dříve či později uspořádat, abychom mohli vyjet reprezentovat naši školu.
Pro zasmání: Žáci vyšších ročníků, kteří se delší tratě nejvíce báli, tak si ji dobrovolně dali i několikrát za sebou. To vše díky vidině ulití z písemné práce z fyziky. :)
Všechny výsledky jsou nebo budou vyvěšené na hlavní nástěnce při vstupu do školy. Ještě mě čeká pár hodin jejich počítání. 

Vytvořeno: 9. 10. 2020
Poslední aktualizace: 13. 10. 2020 14:51
Autor: Správce Webu