Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 552
TÝDEN: 1281
CELKEM: 455714

Aktuální počasí

Počasí dnes:

25. 2. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Bramborová fotbalová medaile

Typ: Info pro rodiče
A co o čtvrtém místě našich kluků píše trenér Tomáš Vojtek?

Po loňské ostudě v okresním kole minifotbalu jsme letos zabrali a dokázali se prosadit.Akce byla určena pro hráče osmých a devátých tříd, ale my jsme postavili nejvíce kluků z šestky a sedmičky. Proto příslib do budoucna. Sami vedoucí ostatních týmů k nám chodili, že další roky to s námi bude těžké.

Souboje ve skupině bych přirovnal boje Davida s Goliášem. Kluci o dvě hlavy vyšší než my a o dobrých 30kg jinde. I tak postup z druhého místa ve skupině. V semifinále i následném boji o 3. místo se projevila soupeřova fotbalová vyspělost, opět  kila navíc a tak odvážíme pěkné 4. místo. Počasí bylo dosti přísné, kluci vypadali po turnaji jako zápasníci v bahně. 

Do týmu patřili: Tomáš Muller, Daniel Bryx, Jan Borovička, Tomáš Hladík, Lukáš Krákora, Šimon Jelínek, Robin Saleh, Dominik Vinař, Filip Vyhnálek, Jakub Chodl, Jaroslav Nepivoda, Michal Adamec.

Díky našim  trenérům - pomáhali páni trenéři   Jelínek, Saleh a Borovička. Bez nich bychom jistě podobného úspěchu nedosáhli.

Tomáš Vojtek


Vytvořeno: 4. 10. 2019
Poslední aktualizace: 4. 10. 2019 13:20
Autor: Správce Webu