Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 152
TÝDEN: 964
CELKEM: 418651

Aktuální počasí

Počasí dnes:

16. 10. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Čokoládová - Zlatá tretra

Typ: Info pro rodiče
Naši reprezentantiDo semifinále Tretry, postoupili tři zástupci naší školy...Gratulujeme!!!

Do semifinále Tretry, postoupili tři zástupci naší školy. Celkově o nominaci usilovalo dle slov pořadatelů téměř 150 000 dětí z Česka, Slovenska a Polska. Jakub Truhlář házel oštěpem pod záštitou samotného světového rekordmana Jana Železného a obsadil celkově 7.místo. Do televizního finále šli bohužel jen čtyři nejlepší borci. Marek Zimmermann vyběhal na trati 200 m 9. místo. Zde chyběl cílový předklon, jinak by Marek do finále o den později pronikl. Postupovalo osm nejlepších. Největší ne želízko, ale železo jsme měli v Elišce Truhlářové, která si postup do finále pohlídala z 2. místa. Samotné finále probíhalo se vším všudy jako příprava nejlepších atletů z celého světa. Mladí atleti byli odvedeni na rozcvičovací stadion, kde se to hemžilo několika vítězi Olympijskýh her a mnoha mistry světa, kde se měli připravit na svůj závod. Po přípravě mezi "černochy" přišel hlavní rozhodčí a děti odváděl přes kontroly na samotný stadión, kde děti uvítaly ovace několika tisíc fanoušků. No co vám budu, husinu jsem měl sám. Eliška dostala jako jedna z favoritek dráhu pět a šlo se na to. Instrukce měla jasné, nezaspat jako v semifinále a vypálit.  Elis vypálila, ale dle jejich slov v cíli se ji hned na 1 kroku podlomil kotník, který ji bolel celou trať. Do cíle se ale dostavila nakonec na famózním 3. místě i se slzou v oku. Tu trochu zatlačila veliká čokoládová tretra, kterou vyhrála. Co myslíte, dají se Nehvizdy reprezentovat lépe, než účastí na největší atletické a vůbec školní akci?

Tomáš Vojtek

 

 


Vytvořeno: 21. 6. 2019
Poslední aktualizace: 21. 6. 2019 13:00
Autor: Správce Webu