Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 62
TÝDEN: 1594
CELKEM: 763047

Aktuální počasí

dnes, neděle 1. 8. 2021
slabý déšť 16 °C 14 °C
pondělí 2. 8. slabý déšť 24/13 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Čokoládová Zlatá tretra a naši atleti

Typ: náš tip
Náš tým pod vedením trenéra Tomáše Vojtka se ve Vyškově neztratil
A co říká sám šéftrenér našich atletů Tomáš Vojtek?
"Pro nás nejen zlatá, také stříbrná, bronzová a hlavně bramborová. Po téměř roční odmlce se většina republiky sjela do Vyškova, kde se pořádalo kvalifikační kolo tohoto největšího závodu v ČR. Počasí přálo, cesta byla po D1 dlouhá ale zábavu jsme si v autobusu udělali. I vstupní prohlídku a vyplnění několika formulářů jsme zvládli a tak se mohlo jít na trať.
Školní tým ve složení: Eliška Truhlářová, Isabela Nevrlá, Alice Ludvíková, Lucie Hladká, Iva Smíšková, Rozálie Blažková, Vanda Lebrušková, Nina Dvorská, Anička Žižková, Klára Mucková, Marek Zimmermann, Adam Černobila, Honza Janošík a Sami Al Mudhafar ostudu rozhodně neudělal.
V běhu dívek na 300 m brala Eliška Truhlářová nepopulární 4. místo. Hned za ní finišovala Isi Nevrlá.
V hodu „oštěpem“ pod záštitou Jana Železného se už holky na stupně vešly. Eliška skončila na 2. místě, Isi 3. místo. Kvalitu našich vrhaček doplňuje na 4. místě Alice Ludvíková.
Mezi kluky hned 2x zabodoval Marek Zimmermann, který bere 2. místo v běhu a 3. místo v hodu. Další smolné místo a brambory připadly na  Honzu Janošíka, který zaostal 23 cm za Markem.
Každý kdo se umístil na „bedně“ postupuje do velkého mezinárodního finále v Ostravě, které proběhne v září. Všem ostatním děkujeme za reprezentaci. Hned polovina našeho týmu byla v kategorii nejmladší. Proto věřím, že za rok se budeme moci opět radovat. Nasbírané zkušenosti jsou k nezaplacení.
Kompletní výsledky najdete zde: https://online.atletika.cz/vysledky/47706/70
A já děkuji Tomovi Vojtkovi a celému týmu. Jsem rád, že máme takového trenéra právě u nás!

Vytvořeno: 2. 6. 2021
Poslední aktualizace: 2. 6. 2021 12:15
Autor: Správce Webu