Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 183
TÝDEN: 2588
CELKEM: 255389

Aktuální počasí

Počasí dnes:

16. 12. 2018

obl

Bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Hvězdy v Nehvizdech

Typ: náš tip
Hvězdy v Nehvizdech1.2.2019 se opět uskuteční atletická akce Hvězdy v Nehvizdech!

DRUHÝ ROČNÍK SE POMALU BLÍŽÍ...


...a my pro Vás opět chystáme to nejlepší, co může česká atletika nabídnout, obohacené o vynikající zahraniční závodníky.
Na přelomu ledna a února 2019 se tak stejně jako při prvním ročníku do Nehvizd sjedou nejlepší mladí atleti, kteří se do závodu probojují skrze již probíhající kvalifikace. Opět proběhne i závod hendikepovaných a vrchol programu obstará česká seniorská špička okořeněná vynikajícími závodníky ze zahraničí.
Po roce se tak můžete znovu těšit na dálku mužů v čele s hvězdou prvního ročníku Ituahem Enahorem z Nigérie, který si získal přízeň všech přítomných dětí. Současně s muži budou o skvělé výkony ve stejném sektoru usilovat i ženy. Také výška nabídne napínavé souboje v obou kategoriích, byť se soutěž bude muset obejít bez českého matadora Jardy Báby, který ukončil profesionální kariéru. Zastoupit ho jistě budou chtít závodníci ze zahraničí. V kouli mužů už se pomalu ale jistě rýsuje startovní pole s několika borci s osobními rekordy za dvacet metrů a celý program opět uzavře koncert kapely.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!


Vytvořeno: 25. 9. 2018
Poslední aktualizace: 23. 10. 2018 13:43
Autor: Správce Webu