Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 19
TÝDEN: 19
CELKEM: 198186

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 6. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 23 až 27°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Krajské kolo Štafetového poháru

Typ: ostatní
Medaile jsme získali ve vedlejších disciplínách

Účast našich reprezentantů na krajském kole Štafetového poháru přinesla zlaté medaile Elišce Truhlářové a Tomovi Hladíkovi za doplňkové disciplíny -  hod medicinbalem a skok z místa. Běžci na medaile nedosáhli a získali celkové páté místo z deseti škol. Naše účast byla poznamenána komplikovaným cestováním -  cesta do Vlašimi byla díky dopravním uzavírkám dosti složitá, a tak naši závodníci dorazili na stadion těsně před startem. Stejně tak jsme složitě závodníky sváželi ze škol v přírodě a pak je tamtéž rozváželi - nebylo to ideální. Jsme o zkušenost bohatší.

V každém případě gratulujeme medailistům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy všem zúčastněným!


Vytvořeno: 17. 5. 2018
Poslední aktualizace: 17. 5. 2018 13:24
Autor: Správce Webu