Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 45
TÝDEN: 782
CELKEM: 208237

Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 8. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, v Čechách k večeru až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Krajské kolo Štafetového poháru

Typ: ostatní
Medaile jsme získali ve vedlejších disciplínách

Účast našich reprezentantů na krajském kole Štafetového poháru přinesla zlaté medaile Elišce Truhlářové a Tomovi Hladíkovi za doplňkové disciplíny -  hod medicinbalem a skok z místa. Běžci na medaile nedosáhli a získali celkové páté místo z deseti škol. Naše účast byla poznamenána komplikovaným cestováním -  cesta do Vlašimi byla díky dopravním uzavírkám dosti složitá, a tak naši závodníci dorazili na stadion těsně před startem. Stejně tak jsme složitě závodníky sváželi ze škol v přírodě a pak je tamtéž rozváželi - nebylo to ideální. Jsme o zkušenost bohatší.

V každém případě gratulujeme medailistům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy všem zúčastněným!


Vytvořeno: 17. 5. 2018
Poslední aktualizace: 17. 5. 2018 13:24
Autor: Správce Webu