Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:3
DNES:316
TÝDEN:1815
CELKEM:1083834

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 7. 12. 2023
oblačno 0 °C -6 °C
pátek 8. 12. déšť se sněhem 1/-6 °C
sobota 9. 12. slabý déšť 1/1 °C
neděle 10. 12. slabý déšť 3/1 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Mistři, mistryně...simply the best...prostě naši, naše a nejlepší

Typ: náš tip
Mistři, mistryně...simply the best...prostě naši, naše a nejlepší Nehvizdská továrna na atletické medaile

Trenér Tomáš Vojtek píše:

Atletické Drnovice - tak nám říkají

Historický milník pro nehvizdskou atletiku. Za naši krátkou existenci jsme dokázali pro Nehvizdy získat celou řadu zlatých medailí z kraje, Čech, republiky, mezistátních utkání i mistrovství Evropy. V soutěžích družstev jsme pravidelně okupovali přední příčky. 

Co se ale povedlo včera je vlastně práce ne jednoho závodu. Je to příprava všech let od založení klubu, tedy od roku 2018.

Generace našich atletů dorostla už do dorostenecké kategorie a tam, kde už je děti problém u sportu všeobecně udržet se nám povedlo po výhře v kraji  vyhrát  i Čechy v rekordním zisku bodů. Včera bylo vše dovršeno ziskem zlatých medailí z MČR. Tým, který tvořilo 41 atletek na začátku včera v počtu 24 holek opanoval národní soutěž. Nechal za sebou Prahu, Ostravu, Brno, Plzeň atd. 

Přijeli jsme a ptali se nás co tu dělají vesnice a odkud vlastně jsme. Myslím, že teď už to všichni ví. 

Za naši školu můžeme být hrdí, že vše začalo právě v naší zelené budově. 

Když jsem jednu zlatou medaili na památku včera předával našemu panu řidiči, který si ji hrdě pověsil na středové zrcátko, tak kolega trenér musel konstatovat: "To je úspěch jak prase, ještě za 20 let se o tom bude mluvit a my na to budeme vzpomínat se slovy  To bylo tenkrát v roce 23 kdy, se sešla parta a něco tu dokázala."

Tak holky a trenéři díky!!

 


Vytvořeno: 26. 9. 2023
Poslední aktualizace: 26. 9. 2023 11:48
Autor: Správce Webu