Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:2
DNES:46
TÝDEN:0
CELKEM:980323

Aktuální počasí

dnes, neděle 29. 1. 2023
oblačno 0 °C -6 °C
pondělí 30. 1. déšť se sněhem 3/-2 °C
úterý 31. 1. mírné sněžení 2/0 °C
středa 1. 2. déšť se sněhem 3/1 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Naši florbalisté jsou přeborníky kraje

Typ: náš tip
Historický úspěch našich florbalistů a jejich trenérů

Nemám slov, řekne to Hynek Ondráček a Tomáš Zeman -  

a koukněte na VIDEO ZDE: Mistři kraje (5.51 MB)

12.1.2023 se zapíše do historie naší školy a potažmo i nehvizdského florbalu. Družstvo kluků 1.-5. třídy s Terezkou Černobilovou 😉 hrálo, po svém prosincovém postupu v této největší republikové soutěži základní škol, Krajské finále Středočeského kraje Čeps Cup ve florbale. Zajížděli jsme do krásné haly ZŠ Campanus na Jižním Městě. V naší čtyřčlenné skupině jsme měli za soupeře rivaly ze ZŠ Zeleneč, ze kterých jsme měli docela obavy, ale v úvodním zápase jsme je dokázali přetlačit 2:1. Druhý zápas nám moc nevyšel a prohráli jsme se ZŠ Pastelka z Mladé Boleslavi 2:4, a abychom měli šanci na postup, museli jsme porazit ZŠ Panská Pole z Brandýsa. Těm jsme „nadělili“ 6:1 a z druhého místa jsme tak postoupili do semifinále! Tam jsme narazili na vítěze druhé skupiny ZŠ Dvojka Rakovník, kterou jsme porazili 5:3 a šli jsme do finále, které bylo pro nás všechny jako splnění velkého snu. V něm jsme se utkali podruhé s mladoboleslavskou ZŠ Pastelka a měli jsme velkou motivaci jim vrátit prohru ze základní skupiny. Po super výkonu celého týmu se nám podařilo to, v co jsme ani v nejmenším nedoufali a výhrou 4:1 jsme se kvalifikovali do NÁRODNÍHO FINÁLE ČEPS CUPu, které proběhne na konci března 2023!!! Za své excelentní výkony během celého turnaje byli vyhlášeni Tadeáš Lhota nejlepším gólmanem a Honza Krejčík nominován do All-stars týmu turnaje. Cítíme obrovskou radost a štěstí …. a bylo nám velkou ctí reprezentovat naši školu, naše Nehvizdy a ukázat všem, že jsme sportovní obec se skvělými dětmi. V Národním finále uděláme maximum, abyste na nás mohli být pyšní!!!

Vítězná sestava: Branka Tadeáš Lhota, v poli – Terezka Černobilová (kapitánka), Kuba Kučera, Honza Krejčík, Martin Bulawa, Filip Valášek, Šimon Přibyl, Šimon Nevrkla, Artík Rachač a Patrik Holas.

P.S. Velký dík patří všem trenérům florbalového oddílu Tigers TJ Sokol Nehvizdy, kteří mají na postupu také velkou zásluhu – Adéle Venerové, Soně Veličkové, Danovi Bartončíkovi a Honzovi Urbanovi – za skvělou přípravu všech našich borců!!!

Za trenérský tým ZŠ a MŠ Nehvizdy – Hynek Ondráček a Tomáš Zeman 


Příloha

Vytvořeno: 13. 1. 2023
Poslední aktualizace: 13. 1. 2023 10:07
Autor: Správce Webu