Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 77
TÝDEN: 1518
CELKEM: 899137

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 26. 5. 2022
polojasno 20 °C 11 °C
pátek 27. 5. slabý déšť 23/10 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Navštívili nás odborníci z praxe

Typ: náš tip
Přínosná a velmi zajímavá setkání

V rámci primární prevence se naši sedmáci a osmáci účastnili hned několika odborných přednášek a besed. Do školy zavítala MUDr. Radka Komárková, která nám poreferovala o životě s handicapem a o výcviku asistenčních psů. Dále k nám přišla DiS. Lucie Hájková, která nás seznámila s možnostmi právní ochrany dítěte a náhradní rodinnou péčí. A do drogové problematiky nás zasvětil PhDr. Jaroslav Květ, poručík z Národní protidrogové centrály SKPV PČR, který žákům vysvětlil, jak pracuje v této oblasti PČR, a varoval je před nebezpečím drog


Vytvořeno: 2. 5. 2022
Poslední aktualizace: 2. 5. 2022 10:13
Autor: Správce Webu