Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 115
TÝDEN: 3732
CELKEM: 304382

Aktuální počasí

Počasí dnes:

24. 3. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Ohlédnutí za adventním koncertem

Typ: náš tip
Děkuji Vám, milí přátelé

Milí přátelé, děkuji všem, kteří nám všem připravili krásný vánoční dárek v podobě tradičního Nehvizdského adventního koncertu. Ten se letos uskutečnil tradičně 23.12. v 18.00 hodin. Účinkovali Ladislava Šťastná, Viktorija Hanžlíková Krafová, Jan Bláha, Marie Rýdlová, Andrea a Aleš Hávovi, David a Samuel   Śtěchovi, Karolína Brodská, Alžběta Pádivá,  Daniela Kolářová, Klárka Příplatová, Ladislav Kolář a Nehvizdský pěvecký sbor pod vedením sbormistryně Lenky Noskové.

Děkuji manželům Jitce a Luborovi Chalupovým, bez nichž bychom koncert uspořádat nemohli, v neposlední řadě děkuji všem, kdo přišli a strávili s námi příjemnou adventní hodinu. Bylo mi potěšením přivítat i pana Bohumíra Hanžlíka, hudebního pedagoga a výborného muzikanta.

Na záznam koncertu se můžete podívat ZDE: https://youtu.be/SSvjLXl9xsI


Vytvořeno: 30. 12. 2018
Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 12:46
Autor: Správce Webu