Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 552
TÝDEN: 1281
CELKEM: 455714

Aktuální počasí

Počasí dnes:

25. 2. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Opatření v době zvýšeného výskytu respiračních a chřipkových onemocnění

Typ: Info pro rodiče
ChřipkaVážení rodiče, věnujte prosím pozornost níže uvedenému sdělení.

Vážení rodiče, 

v souvislosti se zvýšeným výskytem respiračních a chřipkových onemocnění jsme v kontaktu s epidemiologickým oddělením KHS Středočeského kraje a konzultujeme přijatá opatření a režimová doporučení. Ve zvýšené míře používáme mycí a dezinfekční prostředky a sledujeme míru absence žáků.

Dle doporučení KHS bude naše škola uzavřena v případě, že počet nepřítomných žáků dosáhne 40% celkového počtu, v našem případě tedy počtu 290 (zaokrouhleno na celé desítky). Poté by byly vyhlášeny tzv. chřipkové prázdniny tak, aby  škola byla uzavřena 5 dnů - ideálně prodloužený víkend. Zatím se však k tomuto číslu zdaleka neblížíme a zatím  uzavření školy není nutné.

Budeme Vás prostřednictvím webu školy informovat s dostatečným předstihem.

Držíme si palce!

Dr. Luboš Rýdlo

 


Vytvořeno: 4. 2. 2020
Poslední aktualizace: 4. 2. 2020 08:44
Autor: Správce Webu