Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 98
TÝDEN: 1544
CELKEM: 374707

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 7. 2019

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 23 až 27°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Stříbro mladších atletů z Čáslavi!

Typ: náš tip
Stříbro mladších atletů z Čáslavi! 1Tleskala i královna atletiky Jarmila Kratochvílová

Naše štafeta mladších žáků přivezla z čáslavského krajského finále stříbro, gratulujeme a děkujeme! Určitě si všimněte podpisu na diplomu a tváře dámy na fotce....

A teď slovo trenéra Tomáše Vojtka:

"Smolné, ale skvělé druhé místo v kraji na Štafetovém poháru 2019. Smolné z důvodu, že nám vítěztví, a tím postup na celostátní kolo, utekl o 2 vteřiny. První dva týmy, dle slov samotné světové rekordmanky Jarmily Kratochvílové, doslova letěly a všechny ostatní školy v kraji nechaly daleko za zády. Z výhry se nakonec raduje ZŠ Na Výsluní v čase, se kterým jsou horkými favority na titul mistrů ČR. Škoda naší, pro mě zlaté party, možná kdybychom měli v deštivém počasí tretry, jako náš největší soupeř, tak se radujeme my. I tak jsme školám z několikanásobně větší základnou ukázali svou sílu. Děti ihned po vyhlášení chodily se slovy: "příště budeme trénovat ještě více", což mě jako trenéra velice těší. Na úspěchu našeho týmu se podíleli Eliška Truhlářová, Isabela Nevrlá, Alice Ludvíková, Kamila Veličková, Ondřej Sejkora, MarekZimmermann, Jaroslav Svoboda, Jan Jánošík, Nikol Tydlačková, Natálie Arwen Tlusťáková, Eliška Stejskalová, Šárka Svatůňková, Nela Mrázová, Jakub Fukala, Jakub Žižka, Jakub Truhlář, Lukáš Krákora, Jakub Cibulka a Eliška Ludwigová."
 
A slovo ředitele?
 
Díky závodníkům i trenérovi a tretry JISTĚ KOUPÍME!!
 

Vytvořeno: 15. 5. 2019
Poslední aktualizace: 15. 5. 2019 21:17
Autor: Správce Webu