Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 563
TÝDEN: 1292
CELKEM: 455725

Aktuální počasí

Počasí dnes:

25. 2. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Úspěch florbalových elévů - gratulujeme!

Typ: náš tip
Naši florbalisté se opět neztratili - přečtěte si komentář Soni Veličkové!

Začátek sezóny se naším nejmladším florbalistům daří

Nejmladší družstva našeho nehvizdského florbalu letos hrají za elévy rozdělení a přihlášení do systému 5+1 (déle hrající florbalisti) a 3+1 (začínající nováčci). Mají za sebou již 2 turnaje a výsledky obou družstev jsou skvělé.

Elévové v systému 5+1 odehráli turnaje 22. 9. a 6. 10. V obou se umístili na 1. místě, což znamenalo pokaždé postup do vyššího výkonnostního koše. Tuto skupinu reprezentují hráči:

Jindra Ondráček, Kamča Veličková, Jakub Jenčík, Eliška Jochová, Nela Koubková, Pepa Krejčík , Alice Ludvíková, Eliška LudwigováTomáš Ludwig Matěj Oberthor, Denisa Šeclová, Eliška Truhlářová, Pavel VasilenkoMarek  Zimmermann

Elévové v systému 3+1 odehráli turnaj 21. 9., kde se umístili na krásném 2. místě, a 5. 10., kde skončili jako 3. Držíme palce, aby se jim také v budoucnu podařil postup do vyššího výkonnostního koše. Elévy v systému 3+1 reprezentují hráči:

Marek Fanfule, Oliver BartošPřemysl Bartoš,  Tomáš Cimbůrek, Josef Krejčík, Jan Krejčík,Tadeáš Lhota, Karolína SchneiderováKryštof Sýkora, Matěj Vaněk, Amálie VolfováKarolína Vosková

Děkujeme trenérům, kteří se dětem věnují a snaží se jim zajistit co nejkvalitnější a nejzajímavější tréninky. V poslední době byl dětem zpestřením například trénink brankářů s brankářskou hvězdou florbalu Lukášem Bauerem.


Vytvořeno: 9. 10. 2019
Poslední aktualizace: 9. 10. 2019 09:04
Autor: Správce Webu