Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:135
TÝDEN:1574
CELKEM:1059304

Aktuální počasí

dnes, pátek 29. 9. 2023
skoro jasno 26 °C 13 °C
sobota 30. 9. slabý déšť 21/12 °C
neděle 1. 10. oblačno 22/11 °C
pondělí 2. 10. oblačno 25/12 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Vánoční turnaj ve vybíjené

Typ: náš tip
Vánoční turnaj ve vybíjené Užili jsme si školní derby

Tomáš Vojtek píše:

Do kalendáře zapisuji už 5. rok, kdy se konal turnaj ve vybíjené. Letos poprvé před Vánoci. Turnaj vždy slouží především k výběru těch nejlepších, kteří budou naši školu reprezentovat. Už od rána to mezi žáky nejen tříd čtvrtých a pátých vypadalo jako při posledním zvonění. Právě tyhle ročníky se turnaje účastní. Žáci si zdobili své obličeje jako indiáni před útokem. Mezi čtvrťáky zvedli nad hlavu vítězný pohár vybíjenkáři z 4.B a v páté třídě to bylo také béčko.Obě třídy si to mezi sebou rozdaly až o několik dnů později v superfinále a tam se v nervydrásajícím souboji radovala 4.B!!! V hale panovala doslova elektrizující atmosféra. Velká část školy se přišla podívat a podpořit své favority. Pokud to takto půjde dále, tak začneme i vybírat vstupné.

Jako každý velký světový turnaj se ani náš neobešel bez napomenutí a vykázání trenérů. V tomto případě třídních učitelek, které se v zápalu boje vkrádaly na hřiště, aby své ovečky podpořily a poradily.

Odvetu chystáme na jaro jako přípravný turnaj na obhajobu medailí v okresním kole. 

 


Vytvořeno: 21. 12. 2022
Poslední aktualizace: 21. 12. 2022 13:01
Autor: Správce Webu