Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:54
TÝDEN:0
CELKEM:980331

Aktuální počasí

dnes, neděle 29. 1. 2023
oblačno 0 °C -6 °C
pondělí 30. 1. déšť se sněhem 3/-2 °C
úterý 31. 1. mírné sněžení 2/0 °C
středa 1. 2. déšť se sněhem 3/1 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Vánoční turnaj ve vybíjené

Typ: náš tip
Užili jsme si školní derby

Tomáš Vojtek píše:

Do kalendáře zapisuji už 5. rok, kdy se konal turnaj ve vybíjené. Letos poprvé před Vánoci. Turnaj vždy slouží především k výběru těch nejlepších, kteří budou naši školu reprezentovat. Už od rána to mezi žáky nejen tříd čtvrtých a pátých vypadalo jako při posledním zvonění. Právě tyhle ročníky se turnaje účastní. Žáci si zdobili své obličeje jako indiáni před útokem. Mezi čtvrťáky zvedli nad hlavu vítězný pohár vybíjenkáři z 4.B a v páté třídě to bylo také béčko.Obě třídy si to mezi sebou rozdaly až o několik dnů později v superfinále a tam se v nervydrásajícím souboji radovala 4.B!!! V hale panovala doslova elektrizující atmosféra. Velká část školy se přišla podívat a podpořit své favority. Pokud to takto půjde dále, tak začneme i vybírat vstupné.

Jako každý velký světový turnaj se ani náš neobešel bez napomenutí a vykázání trenérů. V tomto případě třídních učitelek, které se v zápalu boje vkrádaly na hřiště, aby své ovečky podpořily a poradily.

Odvetu chystáme na jaro jako přípravný turnaj na obhajobu medailí v okresním kole. 

 


Vytvořeno: 21. 12. 2022
Poslední aktualizace: 21. 12. 2022 13:01
Autor: Správce Webu