Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:2
DNES:283
TÝDEN:1744
CELKEM:963461

Aktuální počasí

dnes, pátek 9. 12. 2022
zataženo 2 °C 0 °C
sobota 10. 12. mírné sněžení 2/-1 °C
neděle 11. 12. mírné sněžení 0/-3 °C
pondělí 12. 12. mírné sněžení -2/-4 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Večerní běh městem Čelákovice

Typ: náš tip
Naši atleti opět zářili
Tomáš Vojtek čistou brněnštinou píše:

Tradiční Čelákovický běh a již tradičně s naší účastí.

Atletice počasí příliš nepřálo, ale  i tak pořadatelé hlásili někdy až přeplněné startovní pole. Závod proběhl na zcela novém atletickém hřišti. Pro nás trochu k nelibosti. Čelákovický běh nás vždy lákal hlavně díky své trati, která se motala okolo plavečáku, probíhalo se celým přilehlým parkem, střídaly se ostré zatáčky i mírné kopečky. Proto jsem část našich starších školních atletů nechal doma. Na oválu běháme celý rok a šetříme síly na další závod. 

Z našich se nejvíce předvedli:

Eliška Truhlářová - 1. místo, Kristýna Veselá - 3. místo, Kuba Truhlář - 3. místo. 

Pro mnoho našich to byl vůbec první závod a tak vítězem byl každý, kdo se dostavil do cíle, někdy i se slzičkou v oku. Nebo kapkou deště? V naší školní atletické partě probíhá po odchodu deváťáků "generační výměna" a ja su moc rád, že silné jádro týmu tvoří mladí čtvrťáci, kteří mají velkou chuť do dalších tréninků a teď už i závodů.

Díky

Tom

 

 


Vytvořeno: 18. 11. 2022
Poslední aktualizace: 18. 11. 2022 13:10
Autor: Správce Webu