Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 53
TÝDEN: 1585
CELKEM: 763038

Aktuální počasí

dnes, neděle 1. 8. 2021
slabý déšť 16 °C 14 °C
pondělí 2. 8. slabý déšť 24/13 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Virtuální putování kolem republiky - druhý stupeň je v cíli!

Typ: náš tip
Kolem republiky virtuálněCelkem jste ušli bezmála obvod zeměkoule!!! Video z losování je ke shlédnutí níže!
Finále Kroků je zde!!

Video z losování o ceny můžete vidět ZDE: 

 https://www.youtube.com/watch?v=HP96mkSaKNA

        Je doputováno, všichni si sundali boty, namazali znavené nožičky Francovkou a zaslouženě očekávají konečné výsledky našich třicetidenních virtuálních toulek kolem České republiky.
        Do cíle nakonec stihlo dorazit devět tříd. Ty také postoupily do osudí pana ředitele, jehož rukou bude vybrán šťastlivý výherce. Losování můžete vidět pod odkazem nahoře 😊
        Jak vidíte z tabulky, heroický výkon předvedlo hlavně sedmičkové áčko, které se stává ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM v počtu kroků. Jen malinko jim chybělo do šesti milionů kroků. Opravdu neskutečné a zaslouženě si ve třídě pověsí zvláštní cenu poroty. Gratulujeme 😊
        Mohutným finišem se jim za záda zavěsila a na druhém místě se umístila déčková šestka. Ta se správně vyladěnou formou postupně prokrokovávala mezi nejlepší pětici a v posledním týdnu dokonce těsně pod stupínek nejvyšší. Bronz si z této kategorie odnáší céčková sedmička. Paní učitelka třídní dokázala ze všech svých svěřenců opravdu vymáčknout kroky do posledních hodin a jako třetí a poslední překonat hranici pěti milionů kroků.
        V hlavní kategorii se však veškeré nachozené rozdíly mažou a do osudí postupuje tedy celkem DEVĚT tříd. Dokonce i neskutečným finišem, ruku v ruce pan učitel Matěj Pártl s paní učitelkou Kateřinou Hokrovou doslova dotáhli své třídy za cílovou pásku. Nepochybně jim v tom pomohla i hudební motivace z minulého týdne.
        Všechny zúčastněné týmy si ovšem na památku odnesou speciální dřevěnou plaketu, která jim bude po návratu do školy připomínat, kolikpak těch kroků tedy ušli. A kdo bude vylosován jako hlavní výherce? To se dozvíte již brzy na zveřejněném videu. Zde bude rovněž vyhlášena nejpilnější trojice učitelů-krokovatelů.
        Závěrem nám dovolte poděkovat všem účastníkům za jejich pilné sbírání a odesílání kroků, jejich třídním učitelům za skvělé motivování a hravost, se kterou dokázali třídu i takto na dálku zase stmelit a rovněž kolegům, kteří pomáhali po celé čtyři týdny zajišťovat technický dozor 😊 Celkově totiž napočítali neskutečných 51 061 433 kroků. To je pro představu přibližně 33 190 km. A víte, že obvod Země je 40 070 km? 😉
Hýbejte se a zkuste někdy vyměnit klíče od auta za krokoměr. Děkujeme Vám !

Kroky finále

 


Vytvořeno: 19. 2. 2021
Poslední aktualizace: 19. 2. 2021 19:43
Autor: Správce Webu