Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:4
DNES:88
TÝDEN:0
CELKEM:1026490

Aktuální počasí

dnes, neděle 4. 6. 2023
jasno 20 °C 6 °C
pondělí 5. 6. slabý déšť 21/9 °C
úterý 6. 6. slabý déšť 14/11 °C
středa 7. 6. slabý déšť 21/10 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Vážení rodiče,

jak jsme Vás informovali, vzali jsme jako škola přípravu a prodej školních svačin na sebe, a to včetně rezervačního systému a provozování webu. Rezervační systém pro školní svačiny je funkční a spuštěn, naleznete ho na www.skolnisvaca.cz . V případě Vašeho zájmu můžete přejít k objednávce, první výdej svačin proběhne v pondělí 7. 9. 2020.  Platbu svačin provádějte prosím PŘEDEM  bezhotovostním převodem na účet č. 70017- 428 465 319/0800 nebo ve výjimečných případech hotově u vedoucí školní jídelny paní Jany Jírové,  tel. +420 722 935 538, to ale pouze v případě, že si předplatíte svačiny min.  na celý měsíc dopředu (minimální výše platby je dána počtem pracovních dní v měsíci x 24,- Kč, což je kalkulovaná cena měsíční svačiny dle naší nabídky. Možnost vložit vyšší částku není tímto dotčena). Platbu v hotovosti lze provést pouze ve dnech, kdy se v budově ZŠ platí stravné, tj. první a druhý pracovní den v měsíci. Z  předplacené částky se Vám budou odečítat jednotlivé svačiny, po jejím vyčerpání je třeba provést novou platbu. Hlídejte prosím variabilní symbol vygenerovaný rezervačním systémem, aby byla Vaše platba  v pořádku spárována se jménem Vašeho dítěte.

Svačiny jsou vyráběny dle objednávky denně čerstvé z čerstvých surovin, vydávají se v době od 7.45 do 7.55 v jídelně školy, pokud si žák svačinu nevyzvedne, je možné si ji vyzvednout o velké přestávce v době od 9.40 do 9.55 opět v jídelně.

Nečiníme si nárok na neomezený sortiment, zaručujeme však čerstvé suroviny a přípravu v odpovídajícím zázemí.

Svačinu je možné objednat dva dny dopředu, storno objednávky je možné do 10.00 dne předchozího.

 

V případě potřeby nás kontaktujte na e-mailu zs.nehvizdy@volny.cz nebo na telefonu 775 221 575, paní Jana Rýdlová

 

Dobrou chuť přeje Vaše škola!

 

 

 Ceník a sortiment si můžete prohlédnout ZDE:   Sortiment a ceník svačin od 5. 3. 2018