Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:2
DNES:348
TÝDEN:1847
CELKEM:1083866

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 7. 12. 2023
oblačno 0 °C -6 °C
pátek 8. 12. déšť se sněhem 1/-6 °C
sobota 9. 12. slabý déšť 1/1 °C
neděle 10. 12. slabý déšť 3/1 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Obsah

Nenech to být - NNTB

 

Vážení rodiče, milí žáci

jsme si vědomi, že každodenní školní život přináší řadu problémů v oblasti vzájemného soužití mezi všemi, kteří jsou s ní jakkoli spojeni – především žáky, rodiči, ale i dalšími osobami. Mnohdy vznikají problémy, jejichž výsledkem bývá něčí trápení či smutek.

Velmi nám záleží na tom, aby naše škola byla pro všechny přátelským a bezpečným místem, takovým, kde se budeme rádi setkávat a do kterého se budeme těšit. Nově máte možnost využívat anonymní schránku důvěry, zřízenou ve spolupráci s MŠMT ČR, Linkou důvěry a PPP Brno. Jak to funguje?

Kliknete na níže uvedený odkaz, zvolíte naši školu (do vyhledávacího políčka stačí zadat Nehvizdy) a vyberete si příslušný odkaz – rodič nebo student. Poté popíšete svůj problém. Popis se dostane prostřednictvím systému k příslušným odborníkům a autorizovaným osobám ve škole – řediteli, výchovnému poradci, preventistovi sociálně patologických jevů a zástupcům ředitele pro příslušný stupeň školy.  Sami si zvolíte míru otevřenosti či anonymity, vícestranné řešení problému je mnohem efektivnější.

Věříme, že zapojení  naší školy do projektu Nenech to být přispěje k udržení zdravého klimatu v naší škole a k jeho neustálému zlepšování a přejeme si, aby podnětů k řešení bylo co nejméně.

Váš

 

Luboš Rýdlo, ředitel školy

 

Vstup do portálu Nenech to být:

https://nntb.cz/s/scf7p