9. 3. 2021

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení, na jihu zpočátku až skoro jasno. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty -2 až -6°C.

ZDE se můžete přihlásit do evidenčního systému Bakaláři.
Použijte prosím své přihlašovací údaje :

Vítejte na oficiálních stránkách

Základní školy Nehvizdy

okres: Praha - východ, kraj Středočeský

Školní rok 2020-2021

počet žáků:

30. 9. 2020   775  žáků.

(uvedený počet žáků je vztažen k podzimnímu, resp. jarnímu sběru dat)

počet tříd:

20 na 1. stupni, 13 na 2. stupni,

celkem 33 tříd prvního až devátého ročníku

Milí přátelé,
vítám Vás na oficiálních stránkách naší školy.  Budeme se snažit Vám zprostředkovat všechny informace, které Vám mohou pomoci zorientovat se nejen v problematice chodu školy, ale i v současné ne úplně jednoduché době. Společnými silami vše jistě zvládneme.
Vítejte u nás!

Jarní prázdniny  8. - 14. 3. 2021

Moji milí a blízcí, je pátek a před námi všemi je týden jarních prázdnin. Divných jarních prázdnin, kdy nepojedeme na lyže, nedáme si v bufetu svařák a večer neposedíme s přáteli v horské chalupě. Nebudeme si užívat předjarního lyžování ani v Dolomitech, Alpách, ani v Krkonoších. Nedá se svítit, nejde to. No a co...ty kopce tam za rok budou taky.
Nemá se to, ale podělím se s Vámi o svou radost. Dnes v šest ráno první procházka se psem. Honem k Labi, tam to mám nejradši. No, honem...došel jsem tam s pocitem, že na zpáteční cestu už síla nebude stačit. Telefon nemám, tak budu muset po svých. Lezu jak dědeček. Po čtrnácti dnech jdu po ulici a jsem šťastný jak blecha že můžu. Źe zase vidím Labe, ulice, že jdu, že můžu jít, že dýchám, že jsem se dokázal sám obléknout, osprchovat, že udržím psa na vodítku. Jo a noviny si můžu koupit, velká věc...je mi jedno, jestli můžu z okresu do okresu, jestli mám respirátor, nic mi nevadí, ten pocit soběstačnosti a návratu na správný břeh bych nevyměnil za nic na světě. Můžu se těšit do školy, že uvidím lidi, co mám rád, žáky, co mi tolik chybí, že zase budu moci učit a v pátek si budu moci říct "byl to dobrej tejden, zaplaťpánbůh".
Prosím Vás, buďte na sebe opatrní, nechytněte to svinstvo. Nestojí to za to. Užijte ten týden jak nejlépe to půjde - zdravě a zodpovědně. Je jedno kde, stejně člověk nejvíc krásy objeví tam, kde by to čekal nejmíň. Vyhrajeme, věřím nám, ale bude to ještě dlouho trvat. A je to jen na nás.

Užitečné informace:
- škola nevydává žádné potvrzení o uzavření školy, přesto ho na našem webu na titulce najdete vyplněné s datem uzavření od od 1. 3. 2021 kdyby náhodou někdo z Vás potřeboval
- níže naleznete i odkaz na web ČSSZ, kde jsou uveřejněny všechny informace k ošetřovnému
- ZDE naleznete dokument MŠMT ohledně opatření platných od 1. 3. 2021: Informace MŠMT k provozu škol od pondělí 1. 3. 2021 (185.55 kB)
- neplatíte úplatu za předškolní vzdělávání v MŠ ani za zájmové vzdělávání v ŠD, pokud máte nastaven trvalý příkaz bude Vám platba vyúčtována, řešte prosím s paní Jírovou
- v provozu zůstává jídelna v MŠ, kde je možné si odebírat stravu do přinesených nádob. Stravu si můžou objednat žáci na distanční výuce, jejich rodiče, nadále vaříme pro cizí strávníky, opět prosím řešte s paní Jírovou

Snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano volejte mi nebo pište na 603 726 127, je to nejrychlejší a už jsem schopen trochu fungovat. Opatrujte se prosím a nebojte se, jednou to skončí a pak se sejdeme okres neokres...

Stále Vám přeji vytrvalost a víru v dobrý konec. Těším se na Vás každý další den!

*  *  *

Ošetřovné:

Dle informací MŠMT škola žádné potvrzení k ošetřovnému nevydává. Přesto Vám ho předvyplněné nabízíme ZDE: Potvrzení o uzavření školy_ošetřovné od 1.3.2021 (686.33 kB).

Pro informace ohledně ošetřovnéno navštivte stránky ČSSZ např. ZDE: https://www.cssz.cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Něco pro dnešní den:

Epidemická pravidla pro oblast školství naleznete ZDE: Opatření PES pro oblast školství

Užitečný odkaz, doufám, že ho nikdo z nás nebude potřebovat: http://khsstc.cz/dokumenty/prakticke-informace---co-nasleduje-jste-li-pozitivni--nebo-kontakt-pozitivniho-pacienta-5834_5834_161_1.html
Leták pro žáky 1. stupně ZDE: První stupeň
Leták pro žáky 2. stupně ZDE: Druhý stupeň

*  *  *

S úctou k Vám a ze srdce

Luboš Rýdlo
Váš říďa
+420 603 726 127
reditel@skolanehvizdy.cz

zs.nehvizdy@volny.cz

Vlast

srdce

06.03.2021

blog

Angličtina jede

...aneb nový anglický blog pod taktovkou Elišky Glatzové

19.02.2021

Kolem republiky virtuálně

Virtuální putování kolem republiky - druhý stupeň je v cíli!

Celkem jste ušli bezmála obvod zeměkoule!!! Video z losování je ke shlédnutí níže!

17.02.2021

Testování u druháků

Děkuji moc paní Soně Kubíčkové za dar, Gábině Koubovské za provedení, rodičům za rozumný přístup a klukům a holkám za šťourací statečnost.

10.02.2021

Kolem republiky virtuálně

Virtuální putování kolem republiky - týden třetí - napětí vrcholí

Zpravodajství pana učitele Lukáše Alta za hudebního a motivačního doprovodu z autorské dílny naší hudební sekce- děkujeme!

08.02.2021

Hvězdy v Nehvizdech koronaviru navzdory - AKTUALIZOVÁNO!!!

Bez diváků, na vládní výjimku ale s rekordy. Tomáš Vojtek se nevzdal. Atletika žije!

02.02.2021

Vlast

Virtuální putování kolem republiky zdárně pokračuje!

Zpravodajství z dálek přináší pan učitel Lukáš Alt

27.01.2021

Pěšky kolem ČR

Jak virtuálně obcházíme republiku?

Projekt zdárně pokračuje!

12.01.2021

Obejdi ČR

Zvedněte svá pozadí od PC aneb Pěšky kolem České republiky-AKTUALIZUJEME!!!

Leb ocelová, zadek olověný, to jsou atributy správného studenta, ale ve zdravém těle zdravý duch - pojďme se projít! Startujeme v pondělí 18. ledna!!!

Sportovní tábor 2019

Naše škola realizuje projekt: MŠ a ZŠ Nehvizdy - Šablony II. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0014574

1.den školního roku 2018/2019

Běžecko plavecký pohár