CELKEM: 208260

17. 8. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, v Čechách k večeru až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Informace k příměstským táborům

Příměstské tábory

Termíny:

1. Zážitkové dny: 2. 7., 3. 7., 4. 7. 2018 OBSAZENO !!! (400,- Kč/den) (Petra Doucková, Alena Danielová, Klára Příplatová)
  2. Tvořivý tábor: 9.- 13. 7. 2018 OBSAZENO !!! (2 000,- Kč) (Petra Doucková, Alena Danielová, Iva Pospíchalová)
  3. Výpravy za dobrodružstvím: 16. – 20. 7. 2018 OBSAZENO !!! (2 000,- Kč) (Klára Příplatová, Lucie Halačková)
  4. Sportovní tábor: 16. – 20. 7. 2018 (2 000,- Kč) Kateřina Nedvědová

Oběd je zajištěn ve školní jídelně MŠ.

S sebou děti potřebují: převlečení, které je možno zničit; sportovní oděv a obuv; pití na celý den; dopolední a odpolední svačinu; přezůvky.

Čas: denně od 8:00 do 16:00 hod.

Zážitkové dny (2. 7., 3. 7., 4. 7.) - můžete své děti hlásit na jednotlivé dny, nemusí se účastnit všech dní v kuse. Program se v tyto dny nebude opakovat, budou probíhat tvořivé a pohybové aktivity. Zážitkové dny se konají v nové budově školy, Bedřicha Mouchy 243, Nehvizdy.

Tvořivý tábor (9. – 13. 7.) -   bude tématicky zaměřen. Budou probíhat kreativní činnosti, vaření, rukodělné činnosti, pohybové hry, výlet. Tvořivý tábor se koná v nové budově školy, Bedřicha Mouchy 243, Nehvizdy.

Výpravy za dobrodružstvím (16. – 20. 7.) – tábor je inspirovaný myšlenkou skautingu. Aktivity jsou zaměřeny na pěstování lásky a úcty k přírodě, ekologického cítění, kamarádských vztahů, fyzické zdatnosti, orientace, základů zdravovědy apod. Během tábora uskutečníme s dětmi několik výletů.

Příměstský tábor „Výpravy za dobrodružstvím“ bude mít základnu v Klubu 100 (ulice Pražská, Nehvizdy).

Sportovní tábor (16. – 20. 7.) – tábor je zaměřen na rozvoj všestrannosti – pohybové,  obratnostní, rychlostní, míčové hry a soutěže, gymnastika, základy atletických disciplín, týmové sporty. Vše v duchu radosti z pohybu a fair play. Tábor se koná v budově školy, Bedřicha Mouchy 243, Nehvizdy, v přilehlé hale a na venkovních sportovištích.

Přihlášku na Zážitkové dny a Tvořivý tábor najdete na webu školy, odevzdávají se k rukám paní učitelky Petry Douckové do 30. 4. 2018 společně se zálohou. Přihlášku na Výpravy za dobrodružstvím najdete na webu školy, odevzdávají se k rukám paní učitelky Kláry Příplatové do 30. 4. 2018 společně se zálohou. Záloha je uvedena na přihlášce. Přihlášku na Sportovní tábor najdete na webu školy, odevzdává se k rukám paní učitelky Kateřiny Nedvědové od 19.3. do 27. 4. 2018 společně se zálohou. Přijetím přihlášky a zálohy je dítě na tábor zapsáno. Počet zájemců na dané termíny je omezen. Rozhodující je datum přijetí přihlášky. V případě neúčasti na táboře se záloha nevrací.

V případě dotazů pište na douckova@skolanehvizdy.cz (Zážitkové dny a Tvořivý tábor), priplatova@skolanehvizdy.cz (Výpravy za dobrodružstvím), nedvedova@skolanehvizdy.cz (Sportovní tábor).

Těší se,

Petra Doucková, Alena Danielová, Klára Příplatová, Iva Pospíchalová, Kateřina Nedvědová