9. 4. 2020

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Personální zajištění

Výchovný poradce: Mgr. Mirko Nosek

Metodik prevence: Mgr. Marta Štěchová

Školní speciální pedagogové:

Bc. Eva Bednářová pro 1. stupeň  eva.bednarova.1@seznam.cz

Mgr. Alice Dadáková pro 2. stupeň

Speciální pedagog pro MŠ: Mgr. Petra Bártová

Konzultační hodiny speciálního pedagoga:

Mgr. Alice Dadáková, e-mail  dadakova@skolanehvizdy.cz, tel: +420 777 568 727

Konzultace pro rodiče:

Čtvrtek 15.00 hod – 17.00 hod, nebo po předchozí telefonické domluvě.

Konzultace probíhají v budově základní školy v přízemí, po dohodě v mateřské škole ve třídě dítěte.

Činnost speciálního pedagoga zahrnuje zejména:

• individuální práce s žákem nebo se skupinou žáků, která se zaměřuje na aktuální vzdělávací potřeby,
  • podpůrná činnost pro učitele, žáky a jejich rodiče při tvorbě individuálního vzdělávacího plánu nebo plánu pedagogické podpory,
  • speciálně-pedagogická diagnostika
  • konzultace a poradenství pro žáky, rodiče, učitele a vychovatele
  • koordinace spolupráce školy se speciálně pedagogickým centrem, pedagogicko-psychologickou poradnou a dalšími specializovanými pracovišti

Spolupráce s Pedagogicko psychologickou poradnou:

Naše škola primárně spolupracuje s PPP Středočeského kraje. Kontakty naleznetev odkazu  níže. Spolupracujeme i s dalšími školskými poradenskými zařízeními, zapsanými v rejstříku školských zařízení.

Prosíme pozor - poradna mj.  říká: "Vzhledem k aktuální situaci máme poradnu uzavřenou až do odvolání a nepřijímáme žádné nové žádosti o vyšetření."

"

Kontakty - poradna

Pomoc rodičům - odkazy k procvičování ZDE:  Pomoc rodičům - odkazy k procvičování