24. 3. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Školní speciální pedagog

Mgr. Alice Dadáková, e-mail  dadakova@skolanehvizdy.cz, tel: +420 777 568 727

Konzultace pro rodiče:

Čtvrtek 15.00 hod – 17.00 hod, nebo po předchozí telefonické domluvě.

Konzultace probíhají v budově základní školy v přízemí, po dohodě v mateřské škole ve třídě dítěte.

Činnost speciálního pedagoga zahrnuje zejména:

• individuální práce s žákem nebo se skupinou žáků, která se zaměřuje na aktuální vzdělávací potřeby,
  • podpůrná činnost pro učitele, žáky a jejich rodiče při tvorbě individuálního vzdělávacího plánu nebo plánu pedagogické podpory,
  • speciálně-pedagogická diagnostika
  • konzultace a poradenství pro žáky, rodiče, učitele a vychovatele
  • koordinace spolupráce školy se speciálně pedagogickým centrem, pedagogicko-psychologickou poradnou a dalšími specializovanými pracovišti

Spolupráce s Pedagogicko psychologickou poradnou:

Naše škola primárně spolupracuje s PPP Středočeského kraje. Kontakty naleznetev odkazu  níže. Spolupracujeme i s dalšími školskými poradenskými zařízeními, zapsanými v rejstříku školských zařízení.

Kontakty - poradna