4. 7. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Vážení rodiče, milí žáci budoucího šestého ročníku,
sportovní třída ve školním roce 2020-2021 pro velmi nízký počet zájemců otevřena nebude. Ze stejného důvodu nebude otevřena ani třída jazyková, nicméně bude v rámci šestých ročníků na základě výsledku přijímací zkoušky vytvořena šestnáctičlenná jazyková skupina, umožňující intenzivní jazykovou přípravu.

Organizační pokyny a podrobnosti k přijímací zkoušce do jazykové skupiny - 6. ročník:

Pátek 19.6.2020, 8.30 hodin

Organizace:

Datum a čas konání zkoušky:  Pátek 19. 6. 2020, 8.30 hodin

Místo: Budova ZŠ Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 243 (hlavní budova)

Písemná část zkoušky: 9:00 - 10:00  (obsah odpovídá učivu 3.-5. ročníku ZŠ)

Ústní část zkoušky (5 min čistého času): 10:10 - 13:00  (okruhy naleznete na webové stránce školy pod tímto textem nebo na titulní stránce školy)

Dojíždějící žáci budou zařazeni na ústní část přednostně.

Čestné prohlášení

Povinné, bez něj žák nebude vpuštěn na zkoušku do budovy školy.

Pokud rodiče nemají možnost si čestné prohlášení vytisknout, doprovodí žáka do školy a čestné prohlášení vyplní a předají na místě.

Čestné prohlášení  naleznete na webové stránce školy pod tímto textem nebo na titulní stránce školy.

Skupiny

Žáci budou rozděleni do skupin po max. 15 žácích.

Každou skupinu si před budovou školy vyzvedne pověřený pedagog. Poučí je, seznámí s programem a odvede do učebny.

Rodičům není vstup do budovy povolen.

Žáci, kteří se daný den účastní prezenční výuky budou vyzvednuti ze třídy. Prosím o informaci, do jaké skupinky - ke kterému vyučujícímu a do které třídy - je Vaše dítě zařazeno. Informaci prosím předat garantovi zkoušky Ing. Kateřině Nedvědové

Přestávky mezi částmi zkoušky

Všechny přestávky žáci tráví, pokud možno, venku. Učebna se mezitím vyvětrá.

Roušky

Ve třídách je nošení roušek v případě dodržení 1,5m rozestupů dobrovolné.

Po opuštění třídy žáci nosí roušky povinně ve všech společných prostorách školy.

Každý žák má u sebe min. jednu náhradní roušku a sáček na použitou roušku.

Dezinfekce

Neprodleně po vstupu do budovy a po přezutí si každý žák dezinfikuje ruce.

Dezinfekční prostředky na ruce jsou umístěny: Chodby, jídelna, učebny, toalety.

Společné prostory jsou průběžně dezinfikovány i v průběhu zkoušky

Žáci si umyjí a dezinfikují ruce po každé části zkoušky a při každém odchodu / vstupu do třídy.

Žák vykazující příznaky nemoci (náhlá nevolnost, projev akutního onemocnění)

Místností pro izolaci žáka vykazujícího příznaky nemoci do doby jeho vyzvednutí zákonným zástupcem je odborná učebna.

Výsledky

Bodový zisk z obou částí zkoušky Vám bude zaslán mailem zároveň s informací o přijetí / nepřijetí.

Nepřijatí žáci - dokud nebude uzavřeno přijímací řízení na střední školu, stále je možnost posunutí pořadí. V případě uvolněného místa budete - dle pořadí - neprodleně informováni.

Ing. Kateřina Nedvědová

zástupkyně ředitele pro 2. stupeň ZŠ, garant zkoušky

nedvedova@skolanehvizdy.cz

Dr. Luboš Rýdlo