CELKEM: 191240

21. 5. 2018

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Souhrnné informace o talentové zkoušce do sportovní třídy – 6. ročník ve školním roce 2018_2019

Podmínky přijetí:

Dobrý prospěch, chování bez závažných kázeňských problémů, zvládnutí talentové zkoušky. Talentová zkouška má za úkol zmapovat všestrannou sportovní připravenost žáka. Do sportovní třídy může být přijat žák s trvalým bydlištěm v městysi Nehvizdy a v obci, s níž má městys Nehvizdy uzavřenu smlouvu o plnění povinné školní docházky na příslušném stupni školy.

Podmínkou přijetí je vždy souhlasné písemné vyjádření ošetřujícího pediatra.

Termín a místo talentové zkoušky:

Středa 25. 4. 2018, 16.00 – 18.00 hodin, náhradní termín talentové zkoušky středa 9. 5.  2018, 16.00 – 18.00 hodin, čas ukončení  závisí na počtu přihlášených uchazečů. Tělocvična ZŠ Nehvizdy.

Obsah talentové zkoušky:

• sprint 60 m
  • skok daleký z místa (snožmo)
  • autový hod 1 kg medicinbalerm
  • hod „raketkou“
  • 500 m vytrvalostní běh
  • šplh na laně
  • koordinační míčový test (dribling ve slalomu, hod na koš, zpracování míče)
  • gymnastická sestava (kotoul vpřed a vzad, přemet stranou oboustranně, stoj na rukou s dopomocí, leh/sed 30 sec)

Způsob přihlášení dítěte k talentové zkoušce:

Do pondělí 16. dubna 2018 odeslat e-mailem přihlášku na adresu: nedvedova@skolanehvizdy.cz

Přihlášku k talentové zkoušce naleznete ZDE: Přihláška do sportovní třídy - 6. ročník