16. 12. 2018

obl

Bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Souhrnné informace o talentové zkoušce do sportovní třídy – 6. ročník ve školním roce 2019_2020

Podmínky přijetí:

Dobrý prospěch, chování bez závažných kázeňských problémů, zvládnutí talentové zkoušky. Talentová zkouška má za úkol zmapovat všestrannou sportovní připravenost žáka. Do sportovní třídy může být přijat žák s trvalým bydlištěm v městysi Nehvizdy a v obci, s níž má městys Nehvizdy uzavřenu smlouvu o plnění povinné školní docházky na příslušném stupni školy.

Podmínkou přijetí je vždy souhlasné písemné vyjádření ošetřujícího pediatra.

Termín a místo talentové zkoušky:

Čtvrtek 25. 4. 2019, 16.00 – 18.00 hodin, náhradní termín talentové zkoušky čtvrtek 9. 5.  2019, 16.00 – 18.00 hodin, čas ukončení závisí na počtu přihlášených uchazečů. Místo - tělocvična ZŠ Nehvizdy.

Obsah talentové zkoušky:

• sprint 60 m
  • skok daleký z místa (snožmo)
  • autový hod 1 kg medicinbalerm
  • hod „raketkou“
  • 500 m vytrvalostní běh
  • šplh na laně
  • koordinační míčový test (dribling ve slalomu, hod na koš, zpracování míče)
  • gymnastická sestava (kotoul vpřed a vzad, přemet stranou oboustranně, stoj na rukou s dopomocí, leh/sed 30 sec)

Způsob přihlášení dítěte k talentové zkoušce:

Do pondělí 8. dubna 2019 odeslat e-mailem přihlášku na adresu: nedvedova@skolanehvizdy.cz

Přihlášku k talentové zkoušce naleznete ZDE: Přihláška do sportovní třídy 2019_2020.

- Přihlášku lze doručit osobně, poštou nebo e-mailem -