Prezenční zápisy do 1. ročníku skončily. Výsledek zápisu bude zveřejněn na webu školy  do pátku 10. 5. 2024, 14.00 hodin

Podrobnosti k zápisu do přípravné třídy pro školní rok 2024-2025 najdete ZDE:

zakladni-skola/o-skole/zapis-do-pripravne-tridy/

Ve školním roce 2024-2025 otevřeme sportovní třídu 6. ročníku, podrobnosti najdete ZDE:

zakladni-skola/o-skole/sportovni-trida-2024-2025/

Věnujte prosím pozornost informaci na webu ZŠ - vyskytl se u nás černý kašel

Nenech to být

Vážení rodiče, milí žáci

jsme si vědomi, že každodenní školní život přináší řadu problémů v oblasti vzájemného soužití mezi všemi, kteří jsou s ní jakkoli spojeni – především žáky, rodiči, ale i dalšími osobami. Mnohdy vznikají problémy, jejichž výsledkem bývá něčí trápení či smutek.

Velmi nám záleží na tom, aby naše škola byla pro všechny přátelským a bezpečným místem, takovým, kde se budeme rádi setkávat a do kterého se budeme těšit. Nově máte možnost využívat anonymní schránku důvěry, zřízenou ve spolupráci s MŠMT ČR, Linkou důvěry a PPP Brno. Jak to funguje?

Kliknete na níže uvedený odkaz, zvolíte naši školu (do vyhledávacího políčka stačí zadat Nehvizdy) a vyberete si příslušný odkaz – rodič nebo student. Poté popíšete svůj problém. Popis se dostane prostřednictvím systému k příslušným odborníkům a autorizovaným osobám ve škole – řediteli, výchovnému poradci, metodikovi prevence a zástupcům ředitele pro příslušný stupeň školy.  Sami si zvolíte míru otevřenosti či anonymity, vícestranné řešení problému je mnohem efektivnější.

Věříme, že zapojení  naší školy do projektu Nenech to být přispěje k udržení zdravého klimatu v naší škole a k jeho neustálému zlepšování a přejeme si, aby podnětů k řešení bylo co nejméně.

Váš

Luboš Rýdlo, ředitel školy