Veškeré zapomenuté věci ze šaten je možné si vyzvedávat vždy v pracovní dny od 8.00 do 12.00, a to od pondělí 1. 7. do středy 31. 7.

V případě potřeby kontaktujte pana Jana Borovičku, tel. 737 859 105

Školní rok 2024-2025 v ZŠ zahájíme z důvodu probíhajících stavebních prací v pátek 6. září. Po 1. vyučovací hodině odcházejí žáci domů, výuka podle rozvrhu začne od pondělí 9. září.

Předpokládané zahájení provozu školní jídelny - úterý 10. září.

Vše na webu ZŠ !

Dbejte zvýšené opatrnosti při pohybu po veřejných komunikacích. Odložte telefony a tablety a dívejte se kolem sebe, ať se Vám něco nestane!!  Proboha nehrajte hry s přebíháním silnice...

Nenech to být

Vážení rodiče, milí žáci

jsme si vědomi, že každodenní školní život přináší řadu problémů v oblasti vzájemného soužití mezi všemi, kteří jsou s ní jakkoli spojeni – především žáky, rodiči, ale i dalšími osobami. Mnohdy vznikají problémy, jejichž výsledkem bývá něčí trápení či smutek.

Velmi nám záleží na tom, aby naše škola byla pro všechny přátelským a bezpečným místem, takovým, kde se budeme rádi setkávat a do kterého se budeme těšit. Nově máte možnost využívat anonymní schránku důvěry, zřízenou ve spolupráci s MŠMT ČR, Linkou důvěry a PPP Brno. Jak to funguje?

Kliknete na níže uvedený odkaz, zvolíte naši školu (do vyhledávacího políčka stačí zadat Nehvizdy) a vyberete si příslušný odkaz – rodič nebo student. Poté popíšete svůj problém. Popis se dostane prostřednictvím systému k příslušným odborníkům a autorizovaným osobám ve škole – řediteli, výchovnému poradci, metodikovi prevence a zástupcům ředitele pro příslušný stupeň školy.  Sami si zvolíte míru otevřenosti či anonymity, vícestranné řešení problému je mnohem efektivnější.

Věříme, že zapojení  naší školy do projektu Nenech to být přispěje k udržení zdravého klimatu v naší škole a k jeho neustálému zlepšování a přejeme si, aby podnětů k řešení bylo co nejméně.

Váš

Luboš Rýdlo, ředitel školy