Skončily Dětské olympijské hry. Náš 1. stupeň získal v celkovém hodnocení škol zlato, 2. stupeň bronz. Slavnostní poděkování reprezentantům školy a předání ocenění se uskuteční společně s loučením s deváťáky ve středu 26. června -  od 9.00 hodin odměnění sportovců, od 10.00 loučení s deváťáky. Srdečně zveme!

Organizace školního roku 2024-2025 na 1. stupni - slíbené informace ZDE: zakladni-skola/aktualne/aktuality/sdeleni-pro-rodice-zaku-1-stupne-885cs.html

Dbejte zvýšené opatrnosti při pohybu po veřejných komunikacích. Odložte telefony a tablety a dívejte se kolem sebe, ať se Vám něco nestane!! Proboha nehrajte hry s přebíháním silnice...

Začaly školy v přírodě, fotky najdete v aktualitách

Týden od pondělí 17. června do pátku 21. června 2024

Vážení a milí,

přeji nám všem klidný předposlední týden školního roku. Užijme si ho co nejlépe a při tom užívání se třeba podívejte do Aktualit, kde přibývají fotky třeba z bränballového turnaje, z dalších škol v přírodě, z individuálních sportovních a jiných úspěchů a vůbec ze všech příjemností, které k závěru školního roku patří.

Loučení 2024

* * *

Informace pro rodiče žáků 1. stupně - školní rok 2024-2025 ke stažení ZDE:

Školní rok 2024_2025 na 1. stupni

* * *

Informační schůzka pro rodiče žáků budoucího 1. ročníku se uskuteční ve čtvrtek 20. června od 17.00 hodin. Pozvánky obdrží rodiče e-mailem, podrobné informace budou i na webu školy.

* * *

Gratulujeme všem, kdo uspěli u přijímacího řízení na střední školy. Kolegové zpracovávají přesnou statistiku úspěšnosti, samozřejmě anonymně, brzy se dozvíme, jak jsme dopadli. Zatím máme důvod být více než spokojeni.

Ne všem to vyšlo, na webu školy najdete návod k dalšímu postupu v dalších kolech přijímacího řízení.

Trvale jsou Vám k dispozici naši kariéroví poradci, vše potřebné najdete ZDE: zakladni-skola/o-skole/prijimaci-rizeni-na-ss-a-karierove-poradenstvi/

Budeme se snažit Vám s dalším postupem maximálně pomoci.

* * *

Nepřijali mě na střední školu - co můžu dělat dál?

Další postup v případě nepřijetí na střední školu

Další postup v případě nepřijetí na střední školu - překlad pro žáky z  UA

* * *

Prosíme pozor - ve škole se vyskytl černý kašel. Kontaktovali jsme KHS Středočeského kraje a dostali jsme následující informaci:

...Apelujte na rodiče, aby nepodceňovali u svých dětí dlouhodobý kašel, onemocnění černým kašlem nemusí být nutně provázeno horečkou nebo jinými závažnými projevy. Pokud má dítě uvedené příznaky, je třeba kontaktovat příslušného dětského lékaře, který dítě registruje. Současně doporučujeme rodičům dětí, které nejsou z jakýchkoli důvodů proti černému kašli očkované (očkování proti černému kašli je součástí kombinované vakcíny podávané v rámci povinného očkování v kojeneckém věku s několika dalšími přeočkováními), aby kontaktovali místně příslušné pracoviště Krajské hygienické stanice Středočeského kraje za účelem stanovení případných protiepidemických opatření.
Kontaktní údaje KHS:
KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE STŘEDOČESKÉHO KRAJE SE SÍDLEM V PRAZE, Dittrichova 17, 120 00 Praha 2

tel.: 211 154 745
mobil: 736 521 422

katerina.patkova@khsstc.cz

Informace MZdr. ZDE:  Informace MZdr pro školy - pertuse

Dodávat, že do školy patří pouze zdraví žáci je snad zbytečné.

* * *

Pokud se Vás týkají talentové zkoušky do sportovní třídy šestého ročníku od 1. 9. 2024, podívejte se určitě SEM:

zakladni-skola/o-skole/sportovni-trida-2024-2025/

NPO