Skončily Dětské olympijské hry. Náš 1. stupeň získal v celkovém hodnocení škol zlato, 2. stupeň bronz. Slavnostní poděkování reprezentantům školy a předání ocenění se uskuteční společně s loučením s deváťáky ve středu 26. června -  od 9.00 hodin odměnění sportovců, od 10.00 loučení s deváťáky. Srdečně zveme!

Organizace školního roku 2024-2025 na 1. stupni - slíbené informace ZDE: zakladni-skola/aktualne/aktuality/sdeleni-pro-rodice-zaku-1-stupne-885cs.html

Dbejte zvýšené opatrnosti při pohybu po veřejných komunikacích. Odložte telefony a tablety a dívejte se kolem sebe, ať se Vám něco nestane!! Proboha nehrajte hry s přebíháním silnice...

Začaly školy v přírodě, fotky najdete v aktualitách

Děti s odlišným mateřským jazykem

Podpora pro žáky s odlišným mateřským jazykem

Rádi bychom Vám nabídli podporu rozvoje českého jazyka pro Vaše dítě. Znalost českého jazyka významně ovlivňuje školní úspěšnost Vašeho dítěte na základní škole

• Konzultace
  • Doučování

Konzultace

• Konzultace poskytuje třídní učitel a speciální pedagog
  • Třídní učitel: kontakt dostanete na třídních schůzkách
  • Speciální pedagog: Mgr. Alice Dadáková,
    mobil: 777 568 727, e-mail: dadakova@skolanehvizdy.cz

Doučování

Pro děti, které se nedorozumí v českém jazyce, nebo jim porozumění českému jazyku brání v porozumění při vyučování, hledáme možnosti doučování.

Zájem o doučování napište na e-mail: dadakova@skolanehvizdy.cz

Možnosti podpory žáka

Zkratky

ČDJ – čeština jako druhý jazyk