Bedřicha Mouchy 243
250 81 Nehvizdy
Hlavní rozhodčí Tomáš Vojtek píše:
Vánoční vybíjená už zná své nové mistry. Turnaj se už musel natáhnout na 3 dny, abychom mohli odehrát systém každý s každým. Tz. všechny čtyřky a všechny pětky. Do finále se za čtvrté třídy dostala 4.C. Na suverení 5.E ale nestačila. Tedy ano mistři pro rok 2025 je žáci z 5.E a my jim moc gratulujeme. Jejich třída může očekávat hodně pozvánek na jarní turnaj za školu. Boj o 3. místo svedly béčka. Ne svou kvalitou :) 4.B a 5.B hrály vyrovnanou partii ale v závěru se z mediale a sladké odměny radují žáci 5.B. Každým rokem turnaj zvedá svou kvalitu a hra byla hodně svižná a místy i divoká. Říkal jsem to už několikrát dětem v hale. Zdravit většina z vás sice neumí. Ale FAIR PLAY máte v sobě. Jako rozhodčí jsem několikrát zachyboval a uniklo mi několik přešlapů i vybití. Sami žáci se ale vždy hned přihlásili nebo přišli, že se jich míč dotknul. Za to smekám a tleskám já!
Ted hurá na Vánoce. Na jaro začínáme s přípravou školního týmu, který bude obhajovat a hude se pokoušet o zlatý hattrick.
co napsala o své vítězné třídě paní učitelka Fořtová?
...Musím říci, že děti jsou naprosto skvělé!! Minulý týden byla účast naší třídy ještě v ohrožení, včera a dnes se všichni hecli a tým skončil nejenom na bedně, ale převálcoval všechny ostatní týmy doslova o parník. Nehrající spolužáci hráče mohutně podporovali a s nasazením vlastních hlasivek je dotlačili do neuvěřitelného výkonu. Čtyři včerejší zápasy skončily se stejným bodovým stavem, jako jeden jediný zápas dnešní. Holky a kluci se tak stali jedinými, kdo dokázal soupeře porazit 10:0 ještě před koncem řádné hrací doby. Klobouček!
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |